KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11929154
nr 1192 9154
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, "Sköna berättelser". Signerad, daterad 1985, numrerad 101/125. Motivet: 40x34,5 cm
måndag 2 juli 2018
kl 18:13:55
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström